#beatifulpeople

33,006 posts

BB Glow Facial

Benefits:
> even skin tone
> vegetable based ingredients > fresh looking skin⠀⠀
> no downtime
> improve fine lines/wrinkles
> improve skin texture/under eye bags
> reduce pore size
> soften acne scars
⠀⠀⠀
For consultation and booking: ⠀⠀⠀
📞+97143250015
📱+971557705863
⠀⠀⠀
#repost #repostjuliavespoIi #dubai #uae #mydubai #difc #szr #alattartower #elitestylepolyclinic #ourdutyisyourbeauty #uaebeauty #beatifulpeople #slimmingdubai #fatfreezing #fatfreezingdubai #slimming #medicalaestheticsdubai #facialdubai #carbonlaserdubai #hydrafacialdubai #dentistrydubai #oxygeneedubai #botoxdubai #fillersdubai #cryodubai #cryolipolysisdubai #smiledesign #ultraliftdubai #hifudubai #prpdubai

BB Glow Facial Benefits: > even skin tone > vegetable based ingredients > fresh looking skin⠀⠀ > no downtime > improve fine lines/wrinkles > improve skin texture/under eye bags > reduce pore size > soften acne scars ⠀⠀⠀ For consultation and booking: ⠀⠀⠀ 📞+97143250015 📱+971557705863 ⠀⠀⠀ #repost #repostjuliavespoIi #dubai #uae #mydubai #difc #szr #alattartower #elitestylepolyclinic #ourdutyisyourbeauty #uaebeauty #beatifulpeople #slimmingdubai #fatfreezing #fatfreezingdubai #slimming #medicalaestheticsdubai #facialdubai #carbonlaserdubai #hydrafacialdubai #dentistrydubai #oxygeneedubai #botoxdubai #fillersdubai #cryodubai #cryolipolysisdubai #smiledesign #ultraliftdubai #hifudubai #prpdubai - 3 hours ago

1 Likes
0 Comments
0
Și ce v-a adus Moș Nicolae? 🎅 Dacă nu ați primit încă nimic, îi facem noi Moșului o sugestie de cadou minunat care încape perfect în orice gheată și mai e și 🌱 bio:  un bilet Super Early Bird la #VadooChillFest2020. Pentru că experiențele faine în natură sunt cele mai grozave cadouri, nu-i așa? 
Dragă Moșule, găsești link in BIO. 
___________________________

#vadoochillfest #festival #chillmusic #goodvibesonly #musicfestival #nature #campingfun #beatifulpeople #romania #buzaucounty #penteleu #newoldvillageromania #yoga #vcf4 #festivalinthemountains #happiness #joy #friendship #VCF2020 #chill #festivaltickets

Și ce v-a adus Moș Nicolae? 🎅 Dacă nu ați primit încă nimic, îi facem noi Moșului o sugestie de cadou minunat care încape perfect în orice gheată și mai e și 🌱 bio: un bilet Super Early Bird la #VadooChillFest2020 . Pentru că experiențele faine în natură sunt cele mai grozave cadouri, nu-i așa? Dragă Moșule, găsești link in BIO. ___________________________ #vadoochillfest #festival #chillmusic #goodvibesonly #musicfestival #nature #campingfun #beatifulpeople #romania #buzaucounty #penteleu #newoldvillageromania #yoga #vcf4 #festivalinthemountains #happiness #joy #friendship #VCF2020 #chill #festivaltickets - 4 hours ago

18 Likes
0 Comments
0
#beatifulpeople #catchthemoment #joy #wearefamily #🤫 #🤭 #😉

#beatifulpeople #catchthemoment #joy #wearefamily #🤫 #🤭 #😉 - 11 hours ago

35 Likes
2 Comments
0
Tomorrow night is the night! 
#thekizombaroomnyc @alchemicalstudios  with your host @kizombadave dance lesson at 9pm follow by party till 3am  also don't forget to check out the Bachata Room with @bachataembassy & @sensual_movement come dance #kizomba #urbankiz #bachata #kompa #tarraxinha and more all about #fun #beatifulpeople of #newyorkcity #nyc #brooklyn #queens #newjersey W14th Street near Pathtrain two floors of fun

Tomorrow night is the night! #thekizombaroomnyc @alchemicalstudios with your host @kizombadave dance lesson at 9pm follow by party till 3am also don't forget to check out the Bachata Room with @bachataembassy & @sensual_movement come dance #kizomba #urbankiz #bachata #kompa #tarraxinha and more all about #fun #beatifulpeople of #newyorkcity #nyc #brooklyn #queens #newjersey W14th Street near Pathtrain two floors of fun - 12 hours ago

17 Likes
0 Comments
0
we don't know when the problem comes
~we are just ready to face it~
•
•
•
•
#wave #havefun #beatifulpeople 🌊

we don't know when the problem comes ~we are just ready to face it~ • • • • #wave #havefun #beatifulpeople 🌊 - 15 hours ago

43 Likes
0 Comments
0
The only way to do great work is to love what you do!!
Steve Jobs
⛧✡⛧
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#realityquotes #quotes #instagood #picoftheday #houston_insta #photooftheday #realityoflife💯 #followme #skylines #instaquotes #bestquotesever #exciting #houstonskyline #houstonlove #beatifulpeople #houstontexans #photography #liketrain #instadaily #beautyoflife #greatvibes #dailyinsta #stevejobsquote #decoration #christmasislove #instalike #sunandsky #inspiration #bigcity
#quotestoliveby

The only way to do great work is to love what you do!! Steve Jobs ⛧✡⛧ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #realityquotes #quotes #instagood #picoftheday #houston_insta #photooftheday #realityoflife 💯 #followme #skylines #instaquotes #bestquotesever #exciting #houstonskyline #houstonlove #beatifulpeople #houstontexans #photography #liketrain #instadaily #beautyoflife #greatvibes #dailyinsta #stevejobsquote #decoration #christmasislove #instalike #sunandsky #inspiration #bigcity #quotestoliveby - 18 hours ago

4 Likes
0 Comments
0
Thank you so much! 😁@babesintoylandcharity had an amazing time, met incredible people 🥂and just fun fun and more fun 🧸.
.
.
@pascal_mouawad @thestevefowler @topdolls__ @spur.io 
#model #modeling #happiness #beautifuldestinations #beatifulpeople #friendship #greattimes

Thank you so much! 😁@babesintoylandcharity had an amazing time, met incredible people 🥂and just fun fun and more fun 🧸. . . @pascal_mouawad @thestevefowler @topdolls__ @spur.io #model #modeling #happiness #beautifuldestinations #beatifulpeople #friendship #greattimes - 18 hours ago

76 Likes
3 Comments
0
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.
-M. Gandhi
.
.
.
.
.
.
.
#india #tbt #indiagate #igers #visit #beautiful #tb #travelgram #traveller #travelcouple #traveltheworld #tour #beautifuldestinations #traveladdict #photo #travelphoto #destination #lgbttravel #photography #travel #beatifulpeople #exploringtheworld #igs

Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever. -M. Gandhi . . . . . . . #india #tbt #indiagate #igers #visit #beautiful #tb #travelgram #traveller #travelcouple #traveltheworld #tour #beautifuldestinations #traveladdict #photo #travelphoto #destination #lgbttravel #photography #travel #beatifulpeople #exploringtheworld #igs - 18 hours ago

9 Likes
2 Comments
0
#beatifulpeople enjoying every moment #instyle and #signingdeals . A typical #coctailsandsuit party

#beatifulpeople enjoying every moment #instyle and #signingdeals . A typical #coctailsandsuit party - 18 hours ago

43 Likes
0 Comments
0
#amafterparty #afterparty #worldmusic #techno #psydance #indiedance #hippiedance #noboundaries #morningstarter #beatifulpeople #arriveremotuttifreschi

#amafterparty #afterparty #worldmusic #techno #psydance #indiedance #hippiedance #noboundaries #morningstarter #beatifulpeople #arriveremotuttifreschi - 21 hours ago

6 Likes
0 Comments
0
“A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life.” —Charles Darwin
#enjoymylife #travelaroundtheworld #beatifulpeople #backpacker #australia #brisbane #sun #veryhot #torecommend #firsttripsofaraway ☺️🤗🌍🏜️🌏🌄

“A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life.” —Charles Darwin #enjoymylife #travelaroundtheworld #beatifulpeople #backpacker #australia #brisbane #sun #veryhot #torecommend #firsttripsofaraway ☺️🤗🌍🏜️🌏🌄 - 21 hours ago

25 Likes
0 Comments
0
Rozana ka publikuar në Instagram top 5 këngët më të mira sipas saj të cilat janë kënduar nga: Besa, Kastro Zizo, Marsela Çibukaj, Eneda Tarifa dhe Fifi.

Ajo madje shpreh keqardhje për tërheqjen nga gara të Besa Kokëdhimës, e cila la në mes pas tragjedisë së tërmetit. “Kjo është Top 5 për mua në “Kënga Magjike” këtë vit. Shije personale muzikore. Të pandikueshme nga askush. Ardit Gjebrea me mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival. Suksese të gjithëve!

Më vjen keq që nuk do ta dëgjojmë @besaofficial sonte por e respektoj plotësisht zgjedhjen e saj”.

Rozana ka publikuar në Instagram top 5 këngët më të mira sipas saj të cilat janë kënduar nga: Besa, Kastro Zizo, Marsela Çibukaj, Eneda Tarifa dhe Fifi. Ajo madje shpreh keqardhje për tërheqjen nga gara të Besa Kokëdhimës, e cila la në mes pas tragjedisë së tërmetit. “Kjo është Top 5 për mua në “Kënga Magjike” këtë vit. Shije personale muzikore. Të pandikueshme nga askush. Ardit Gjebrea me mungon ajri kur nuk marr pjesë në këtë festival. Suksese të gjithëve! Më vjen keq që nuk do ta dëgjojmë @besaofficial sonte por e respektoj plotësisht zgjedhjen e saj”. - 24 hours ago

47 Likes
1 Comments
0
😂😂
Përtej shakasë, të gjithë biem dakort që Adrola  është prenzatuese e çiltër dhe e bukur🌠

😂😂 Përtej shakasë, të gjithë biem dakort që Adrola është prenzatuese e çiltër dhe e bukur🌠 - 24 hours ago

105 Likes
5 Comments
0
Ema Stone fejohet me të dashurin e saj Dave McCary
Urimet shkojnë për Emma Stone, e cila është fejuar me të dashurin e saj që kanë bashkë prej dy vitesh Dave McCary. McCary, i cili është është një shkrues dhe regjisor për shfaqjen e komedisë amerikane Saturday Night Live.

Ata kanë lajmëruar fejesën e tyre me një postim në Instagram. Ema Stone aktore fituese e cmimit Oskar duket shumë bukur pranë të fejuarit të saj gjithë krenari duke treguar unazën e fejesës, të shoqëruar me një zemër emoji.

31-vjeçarja shihet e qeshur dhe shumë e lumtur ndërsa tregon diamantin e saj të madh në formë ovale me një brez argjendi, i cili gjithashtu është i zbukuruar me gurë.

Ema Stone fejohet me të dashurin e saj Dave McCary Urimet shkojnë për Emma Stone, e cila është fejuar me të dashurin e saj që kanë bashkë prej dy vitesh Dave McCary. McCary, i cili është është një shkrues dhe regjisor për shfaqjen e komedisë amerikane Saturday Night Live. Ata kanë lajmëruar fejesën e tyre me një postim në Instagram. Ema Stone aktore fituese e cmimit Oskar duket shumë bukur pranë të fejuarit të saj gjithë krenari duke treguar unazën e fejesës, të shoqëruar me një zemër emoji. 31-vjeçarja shihet e qeshur dhe shumë e lumtur ndërsa tregon diamantin e saj të madh në formë ovale me një brez argjendi, i cili gjithashtu është i zbukuruar me gurë. - 1 day ago

32 Likes
1 Comments
0
Kur talenti rrjedh nëpër vena!
Emme, vajza e @jlo dhe @marcanthony ka zë mahnitës.
Duket se dikush është në hapat e sigurtë në muzikë.

Kur talenti rrjedh nëpër vena! Emme, vajza e @jlo dhe @marcanthony ka zë mahnitës. Duket se dikush është në hapat e sigurtë në muzikë. - 1 day ago

143 Likes
2 Comments
0
Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto të realizuar disa javë më parë. “Zot i kam sytë e lutjet nga ti. Bekoje Shqipërinë e shqiptarët. Foto e realizuar më datë 21 nëntor për xhirimet e emisionit festiv të 28-29 nëntorit”, ka shkruar Vjollca krah fotos ku shfaqet e veshur me një kostum tradicional shqiptar.

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një foto të realizuar disa javë më parë. “Zot i kam sytë e lutjet nga ti. Bekoje Shqipërinë e shqiptarët. Foto e realizuar më datë 21 nëntor për xhirimet e emisionit festiv të 28-29 nëntorit”, ka shkruar Vjollca krah fotos ku shfaqet e veshur me një kostum tradicional shqiptar. - 1 day ago

50 Likes
1 Comments
0
Balerini shqiptar Graciano Tagani njihet për stilin e tij tejet sportiv.
Këtë rradhë Graciano është shfaqur në Instagram me një pamje tjetër, totalisht ndryshe.

Personazhet e njohur shqiptarë që kanë vënë re ngjashmërinë e frikshme të balerinit shqiptar me këngëtarin me origjinë egjiptiane, Mahmood, i cili triumfoi në Sanremo. Vip-at kanë të drejtë: Me këtë “look” Graciano ngjason shumë me Mahmood
Ju si mendoni?
A ngjajnë?

Balerini shqiptar Graciano Tagani njihet për stilin e tij tejet sportiv. Këtë rradhë Graciano është shfaqur në Instagram me një pamje tjetër, totalisht ndryshe. Personazhet e njohur shqiptarë që kanë vënë re ngjashmërinë e frikshme të balerinit shqiptar me këngëtarin me origjinë egjiptiane, Mahmood, i cili triumfoi në Sanremo. Vip-at kanë të drejtë: Me këtë “look” Graciano ngjason shumë me Mahmood Ju si mendoni? A ngjajnë? - 1 day ago

45 Likes
1 Comments
0
Jennifer Lopez ka veshur kaq shumë fustane të bukura muajt e fundit, sa është e vështirë të veçosh njërën prej tyre.  Por, fustani që ajo veshi në IFP Gotham Independent Film Awards të hënën në mbrëmje ishte thjesht... befasues! Fustani me një sup prej tyli, ishte nga Ralph & Russo. J.lo e plotësoi pamjen e saj më një palë sandale të zeza shumë të larta nga Jimmy Choo dhe një palë vathë me gurë të çmuar që vezullonin nga  Yeprem.

Ajo dukej e mahnitshme! J.lo u fotografua gjithashtu edhe në krah të kolegeve të saj aktore protagoniste në filmin “Hustlers”: Lili Reinhart, Constance Wu dhe Julia Stiles. Dhe, natyrisht, nuk kishte si të mungonte edhe i fejuari i saj Alex Rodriguez, shoqërues i denjë për çdo event të sajin.

Jennifer Lopez ka veshur kaq shumë fustane të bukura muajt e fundit, sa është e vështirë të veçosh njërën prej tyre.  Por, fustani që ajo veshi në IFP Gotham Independent Film Awards të hënën në mbrëmje ishte thjesht... befasues! Fustani me një sup prej tyli, ishte nga Ralph & Russo. J.lo e plotësoi pamjen e saj më një palë sandale të zeza shumë të larta nga Jimmy Choo dhe një palë vathë me gurë të çmuar që vezullonin nga  Yeprem. Ajo dukej e mahnitshme! J.lo u fotografua gjithashtu edhe në krah të kolegeve të saj aktore protagoniste në filmin “Hustlers”: Lili Reinhart, Constance Wu dhe Julia Stiles. Dhe, natyrisht, nuk kishte si të mungonte edhe i fejuari i saj Alex Rodriguez, shoqërues i denjë për çdo event të sajin. - 1 day ago

34 Likes
1 Comments
0
Pak kohë më parë, profesoresha simpatike u vu në qendër të kritikave pasi zbuloi se Arbana Osmani dhe Jonida Shehu kishin mbetur në lëndën e saj

Nga komentueset, kjo u vlerësua si shkelje e privatësisë, dhe për të ndrequr "gabimin", analistja i deklaroi ata si studentë të dhjetës por që i kish mbetur në klasë për shkak të mungesave.

Dhe kur kjo histori ishte thuajse davaritur nga kujtesa, ja ku Irisi në vjen përsëri me një "mufkë" tjetër. “Unë nuk mendoj që i bën mirë të dali një ministre dhe të qaj, përkundrazi, unë mendoj që njerëzve iu bën mirë një fjalë e ngrohtë dhe një njeri që është i fortë! Një njeri që të tregon ty se shteti ekziston dhe këtu ne jemi të fortë për të të mbështetur,” tha ajo ndër të tjera, dhe pavarësisht se nuk përmendi emra, ata që e lexuan e kuptuan se bëhej fjalë për Olta Xhaçkën, e cila u përlot teksa lexonte emrat e 51 viktimave të 26 nëntorit.

Nisur nga komentet online, duket se pothuajse të gjithë njerëzit nuk bien dakord me mendimin e Luarasit, përkundrazi e kundërshtojnë atë duke theksuar se “edhe ministrja njeri është”. “Vetëm po të jesh pa zemër, mund t’i mbash lotët për atë tragjedi,” shkruan dikush. “Nëse ka qarë, ka shprehur emocione që ishin të pashmangshme", komentonte një tjetër. "Emocionet nuk pyesin për poste,” një tjetër akoma. Pas tyre, si një kor komentuan edhe të tjerat, mes tyre, edhe personazhe të njohura të showbizit vendas.

Pak kohë më parë, profesoresha simpatike u vu në qendër të kritikave pasi zbuloi se Arbana Osmani dhe Jonida Shehu kishin mbetur në lëndën e saj Nga komentueset, kjo u vlerësua si shkelje e privatësisë, dhe për të ndrequr "gabimin", analistja i deklaroi ata si studentë të dhjetës por që i kish mbetur në klasë për shkak të mungesave. Dhe kur kjo histori ishte thuajse davaritur nga kujtesa, ja ku Irisi në vjen përsëri me një "mufkë" tjetër. “Unë nuk mendoj që i bën mirë të dali një ministre dhe të qaj, përkundrazi, unë mendoj që njerëzve iu bën mirë një fjalë e ngrohtë dhe një njeri që është i fortë! Një njeri që të tregon ty se shteti ekziston dhe këtu ne jemi të fortë për të të mbështetur,” tha ajo ndër të tjera, dhe pavarësisht se nuk përmendi emra, ata që e lexuan e kuptuan se bëhej fjalë për Olta Xhaçkën, e cila u përlot teksa lexonte emrat e 51 viktimave të 26 nëntorit. Nisur nga komentet online, duket se pothuajse të gjithë njerëzit nuk bien dakord me mendimin e Luarasit, përkundrazi e kundërshtojnë atë duke theksuar se “edhe ministrja njeri është”. “Vetëm po të jesh pa zemër, mund t’i mbash lotët për atë tragjedi,” shkruan dikush. “Nëse ka qarë, ka shprehur emocione që ishin të pashmangshme", komentonte një tjetër. "Emocionet nuk pyesin për poste,” një tjetër akoma. Pas tyre, si një kor komentuan edhe të tjerat, mes tyre, edhe personazhe të njohura të showbizit vendas. - 1 day ago

38 Likes
4 Comments
0
Këngët e Maria Carey ishin në vendin e parë në tabelën e Billboard Hot 100, 14 herë përgjatë viteve 90’

Nuk mund të besojmë se kanë kaluar 2 dekada ose më shumë që kur këto këngëtare hynë në jetën tonë dhe na bënë të dëgjojmë muzikën me të cilën u dashuruam.

Le ti rikujtojmë edhe njëherë  se si dukeshin ato në vitet 90’ dhe si duken sot.
1-Mariah Carey
2-Kylie Minogue
3- Lauryn Hill
4-Britney Spears
5-Celine Dion
6-Lenny Kravitz
7-Sinéad O’Connor
8-Madonna
9-Robbie Williams

Këngët e Maria Carey ishin në vendin e parë në tabelën e Billboard Hot 100, 14 herë përgjatë viteve 90’ Nuk mund të besojmë se kanë kaluar 2 dekada ose më shumë që kur këto këngëtare hynë në jetën tonë dhe na bënë të dëgjojmë muzikën me të cilën u dashuruam. Le ti rikujtojmë edhe njëherë  se si dukeshin ato në vitet 90’ dhe si duken sot. 1-Mariah Carey 2-Kylie Minogue 3- Lauryn Hill 4-Britney Spears 5-Celine Dion 6-Lenny Kravitz 7-Sinéad O’Connor 8-Madonna 9-Robbie Williams - 1 day ago

75 Likes
1 Comments
0
load more posts
2019 - © Deskgram. All rights reserved.